Ťažké kovy

Zavolajte nám +421 907 893 936

Ťažké kovy

Ťažké kovy – príčin prečo človek ochorie je veľa, avšak na prvom mieste čo sa týka počtu chorôb, ktoré priamo súvisia alebo zhoršujú ochorenia sú toxické prvky.

Ťažkým kovom sa nevieme vyhnúť a ich príjem do tela neregistrujeme. Ťažké kovy katalyzujú reakcie, pri ktorých vzniká veľké množstvo voľných radikálov. Sú zásadnou príčinou oxidatívneho stresu. Denaturujú bielkoviny, porušujú bunkové štruktúry, poškodzujú mitochondrie.

Sú smrteľné uz pri veľmi nízkej koncentrícii. Akumulujú sa v organizme a mnohé sú karcinogénne.

Ťažké kovy poškodzujú imunitný systém a spôsobujú autoimunitné a alergické reakcie. Usadzujú sa v kostiach kde môžu spôsobiť poruchy krvotvorby, v morgue kde sú často príčinou degenerácie buniek s negatívnym dopadom na pozornosť, sústredenie a samotný psychický stav človeka. Sú jedným z faktorov spôsobujúcich osteoporózu, problémy s vlasmi, nechtami a.i.

Trápia vás rôzne zdravotné problémy?

Navštívili ste už veľa lekárov ktorí vám nevedeli pomôcť? Máte diagnózy od lekárov, ste stále v začarovanom kruhu od lekára k lekárovi bez zjavného zlepšenia vášho zdravotného stavu?

Alternatívna medicína rieši predovšetkým chronické zdravotné problémy, ktoré odolávajú tzv. klasickej liečbe. Pacienta vníma ako celok, čo znamená, že pri určovaní príčin ochorenia berie do úvahy nielen časti jeho tela, ale celý organizmus, vrátane jeho mysle, spôsobu života, vzťahov, hodnôt, cieľov a pod.