Ing. Ján Korchaník – odborný konzultant

– naše služby

Za každou osobou je príbeh.
Existuje dôvod, prečo je tým, čím je.
Nie je tým len preto, že to chce.
Niečo v minulosti ho tým urobilo a niekedy je nemožné to zmeniť…     Shadow

Pomocou Plazmového generátora RPZ14 možno úspešne liečiť ochorenia, ako:
Herpesvírus, adenovírus, papilomavírus, candida a iné huby ktoré spôsobujú infekcie pokožky, borélia, chlamýdie, streptokoky, zlatý stafylokok, psoriáza, mykoplazmy, parazity, ochorenia horných dýchacích ciest a iné.

Ilona a Ján Korchaník – náš príbeh

Mávala som časté zápaly močového mechúra, močových ciest a obličiek aj niekoľkokrát do roka. Klasická medicína príčinu neriešila, pravidelne som dostavala antibiotiká, ale o pár týždňov som bola znova u urológa s tým istým akútnym stavom. Chodila som od urológa k urológovi, bola som neustále v kolotoči antibiotík a opakovaných problémov. Poslali ma dokonca na Onkológiu, aby mi odobrali vzorku z lymfatickej uzliny. Našťastie som to po získaní  istej informácie neabsolvovala, lebo zásah do lymfatického systému môže spôsobiť ďalšie problémy.

Vzhľadom k tomu, že som žila v začarovanom kruhu problémy, lekári, antibiotiká a opäť problémy, začala som pátrať po iných  možnostiach liečby, až som natrafila na biorezonanciu. Na internete som si našla Biorezonančné centrum v Žiline a objednala som sa na vyšetrenie.

Diagnostika prístrojom Sensitiv Imago

ukázala na veľké zaťaženie môjho organizmu plesňami /ureaplasma, mycoplasma, candida/ a inými patogénmi, ako parazity, baktérie a vírusy.

Po niekoľkých terapiách, po dôkladnej detoxikácií tela a po úprave stravovacích návykov, obmedzila som konzumáciu mäsa a mäsových výrobkov, začala som jesť viacej zeleniny, vylúčila som z jedálneho lístka všetko čo spôsobuje kvasný proces v organizme  a bolesti ustúpili. /Bez antibiotík/. Týmto som posilnila imunitu organizmu a dnes už urologické problémy nemám. Samozrejme jednalo sa o dlhodobejší proces liečby.

Na základe týchto skúseností a nejakom vnútornom oslovení sme sa s manželom Ing. Jánom Korchaníkom rozhodli, že chceme pomáhať ľuďom, ktorí majú podobné problémy. Spojili sme sa preto v roku 2015 so spoločnosťou ALFA-MED, s r.o. Praha a jej konateľom MUDr. Gorškovom .

Po osobnom stretnutí s MUDr. Gorškovom a informácií, že diagnostický prístroj Sensitiv Imago 530 dostal v roku 2009 ocenenie zlatú medailu na medzinárodnej technickej konferencií v Plovdive, ako medicínsky prístroj, sme došli k rozhodnutiu zakúpiť momentálne na trhu najmodernejší a najvýkonnejší  biorezonančny prístroj Sensitiv Imago 530. Po zakúpení prístroja Sensitiv Imago 530 sme s manželom absolvovali v Prahe u firmy ALFA-MED, s r.o. niekoľko odborných školení. Po ukončení školení sme absolvovali záverečnú skúšku a bol nám udelený certifikát Odborný certifikovaný špecialista.

Po viac ako ročnom štúdiu odborných publikácií a konzultácií s firmou ALFA-MED, s r.o. a lekármi som sa rozhodla, pre ďalšie rozšírenie svojich vedomostí a v roku 2016 som začala študovať na Univerzite Čínskej medicíny v Budapešti.

V januári 2017 sme otvorili spolu s cievnym lekárom MUDr. Viliamom Slezákom, CSc., MPH a ortopédom MUDr. Pavlom Bukvom  CENTRUM ZDRAVIA v Šamoríne. MUDr. Viliam Slezák je zároveň odborným garantom a konzultantom metódy biorezonančné vyšetrenie prístrojom Sensitiv Imago 530.