– naše služby

 

 

 

Diagnostika celého organizmu s prístrojom Sensitiv Imago 530 Vyšetrenie na baktérie, vírusy a parazity.

  • Expresná diagnostika funkčného stavu všetkých fyziologických systémov ľudského organizmu (oporno – pohybového aparátu, srdcovo cievného, dýchacieho. Tráviaceho, reprodukčného, nervového systému)
  • Diagnostika ochorenia organizmu v PREDKLINICKOM ŠTÁDIU
  • Vyhodnotenie bakteriálnej a parazitálnej mikroflóry a ťažkých kovov v orgáne a v tkanivách
  • Stanovenie počiatočného štádia patologických procesov v orgánoch
  • Otestovanie vhodných potravín, medikamentov, výživových doplnkov na organizmus.
  • Výber vhodných otestovaných homeopatických prípravkov, príprava spektronozód
  • Stanovenie individuálneho programu liečby
  • Biorezonančné (BRT a MOR) terapie

 

Čo je to Sensitiv Imago 530?

Sensitiv Imago 530 je prístroj, ktorý predstavuje absolútnu špičku v biorezonancii. Sensitiv Imago 530 pracuje s konkrétnym pacientom a informácie získané týmto prístrojom môžu byť základom pre skorú diagnostiku. Súčasťou prístroja je špičkový software, ktorý je výsledkom dlhoročných výskumov a jeho presnosť v diagnostike je porovnateľna  podľa svetových štatistík s klasickými diagnostickými prístrojmi ako sú sonografia, CT, MGR, a podobne na 96%.

Najnovšie výskumy vykonané v laboratóriach v USA, Nemecku, Rusku, Japonsku ukázali, že všetky bunky, tkanivá a orgány majú veľmi presné bio-elektrické vlastnosti. V prítomnosti patogénov sa môžu tieto bio-elektrické vlastnosti meniť a vďaka tomu je prístroj schopný určiť stupeň odchýlky od normy.

Napriek tomu, tento prístroj nenahrádza vyšetrenia u špecialistov. Je ich vynikajúcim doplnkom a informácie zistené týmto prístrojom môžu byť základom pre skorú diagnostiku ochorenia pre odborných lekárov.

Čo je výsledkom merania?

Prístroj Sensitic Imago 530 presne určí orgány, ktoré sú najviac postihnuté a je schopný detekovať a určiť patogén, alebo toxickú záťaž v konkrétnom orgáne. Je na ňom možné vykonávať aj biorezonančné terapie BRT a BRF.

Biorezonančné vyšetrenie prístrojom Sensitiv Imagi 530 (NLS), je jedinečný spôsob, ako získať komplexné informácie o stave Vášho zdravia, ktoré by inak mohlo trvať aj niekoľko dní pri vyšetreniach všetkými  odbornými lekármi.

Táto metóda poskytuje presné diagnózy veľmi komplikovaných ochorení ako napr. parazity, pliesne, baktérie, vírusy, myóm, žalúdočný vred, problémy s prostatou, adenóm, poruchy štítnej žľazy, obličkové kamene, poruchy pečene, urogenitálne infekcie a mnoho ďalších.

Požiadavky na meranie prístrojom Sensitiv Imago 530

Na meranie prístrojom Sensitiv Imago 530 je potrebné sa dostaviť minimálne  3 hodiny na lačno, piť iba čistú vodu.  Nedoporučuje sa dva dni pred meraním konzumovať ťažkú stravu a používať alkoholické nápoje. Obmedziť pitie kávy pred vyšetrením. Odložiť všetky kovy /náušnice, hodinky, retiazky, opasky, okuliare, piersing a kovové kostice v podprsenke atď./ Je potrebné vypnúť mobilný telefón. Pri meraní musí ostať iba operátor a klient.

Sensitiv Imago 530 dostal prestížne ocenenie ZLATÚ MEDAILU za presnosť a ako najlepší medicínsky diagnostický prístroj v roku 2009 v Plovdive na medzinárodnej technickej konferencii.

Biofrekvenčná terapia BRT

Vďaka presnej diagnostike dokáže táto metóda oslobodiť a cielene zbaviť organizmus od rušivých patologických vplyvov natoľko, že telo je schopné opätovného uzdravenia a aktivuje svoj imunitný systém. Veľmi dobrá je kombinácia biofrekvenčnej terapie BRT s homeopatickými prípravkami.

Frekvenčné kompenzácie

nielen pomáha v boji s konkrétnym ochorením, ale má pozitivný účinok na celý organizmus nezávisle na tom, či sa jedná o psychiku alebo o správnu funkciu orgánov či tkanív.

Vďaka tejto terapii sa začnete nielen cítiť zdravotne lepšie, ale pocítite skľudnenie, zlepšenie nálady a príval energie.

FK skracujú dobu bratia liekov a v niektorých prípadoch umožňujú vyhnúť sa liekom úplne. Požadovaný efekt je dosiahnutý vďaka stimulácii obranyschopnosti, vylučovaniu toxínov a toxických produktov metabolizmu, vďaka deaktiváci infekcie, regenerácii tkanív a stimulácii ďalších regeneračných procesov v organizme.

 


Centrum zdravia Šamorín diagnostika s prístrojom Sensitiv Imago 530