Plazmový generátor RPZ14.

Prístroj slúži na liečbu rôznych patogénov v organizme ako baktérie, vírusy, parazity a plesneLiečba prebieha veľmi jednoducho a prakticky okamžite zabíja všetky patogény. Nevykazuje žiadne vedľajšie účinky na organizmus. Likviduje len patogény, ktoré sú naprogramované v Plazmovom generátore. Liečba je maximálne pohodlná, príjemná a v príjemnom prostredí. Takýmto spôsobom alternatívna liečba nahradí užívanie antibiotík, ktoré majú účinky a o ktorých sa v poslednom čase veľmi veľa hovorí

Elektroherbalizmus:

Metóda liečby založená na princípe ožarovania patogénov v tele človeka pomocou plazmového žiariča. Táto metóda je založená na výskume DR. Raymonda Rifeho, ktorý zistil, že každý mikroorganizmus umiera pri určitej frekvencii. Ožaroval patogény určitými frekvenciami pomocou plazmového žiariča a pozoroval, ako sa rozkmitajú, rozpadnú a umierajú.

Tento Plazmový generátor je najdokonalejší prístroj svojou druhou, ktorý je momentálne k dispozícii na trhu.

Vo väčšine prípadov nie je potrebné plazmovanie opakovať. Opakujeme len ak nameriame veľa opatogénov, alebo pri vážnych prípadoch.

Kontraindikácie – používať  plazmový generátor nesmie, kto má: kardiostimulátor, kovové implantáty, u tehotných žien prvé 3 mesiace tehotenstva.

 

 

 

Pomocou Plazmového generátora RPZ14 možno úspešne liečiť ochorenia, ako:

Herpesvírus, adenovírus, papilomavírus, candida a iné huby ktoré spôsobujú infekcie pokožky, borélia, chlamýdie, streptokoky, zlatý stafylokok, psoriáza, mykoplazmy, parazity, ochorenia horných dýchacích ciest a iné.


Centrum zdravia Šamorín aplikácia liečby Plazmovým generátorom RPZ14