Referencie

Zavolajte nám +421 907 893 936

Referencie

Referencie – Aké sú skúsenosti ľudí.

  • Nina,

Dovoľte mi sa podeliť s vami o moje skúsenosti s návštevou Centra zdravia v Šamoríne. Mam stvor ročného syna, ktorého od dvoch rokov trápil taký silný kašeľ, že som sa modlila a prosila boha, aby nám už niekto konečne pomohol. Vždy po prijatí na pohotovosťi mu spravili rentgen pľúc a výsledok bol vždy rovnaký: na pravom pľúcnom laloku čierny fľak, malý ma zápal pľúc. Dostal v priebehu jedného roka 6x antibiotika a vždy po dobratí dostal do dvoch dni kašeľ naspäť.

Prestala som lekárom veriť, nakoľko nám nikto nevedel pomôcť a stále liečili dôsledky a nie príčinu. Preto som sa rozhodla so synom navštíviť Centrum zdravia v Šamoríne, kde nás prijala pani Ilona Korchanik. Po diagnostike môjmu synovi zistili na pravej časti pľúc, kde stále lekárom rentgén ukazoval čierny fľak, ložisko lariev psej škrkavky/Toxocara canis/. Nakoľko mame psa v byte a jeden čas som zanedbala jeho odčervenie, vtedy sme u neho spozorovali vo výkaloch škrkavky.

Hneď mi všetko došlo a dávalo zmysel. Pani Ilona hneď nasadila môjmu synovi liečbu, dostali sme veľmi cenne rady ohľadne stravovania, chodievali sme na liečebne terapie a môj syn zo dna na deň prestal kašlať. Po roku trápenia, po mnohých hospitalizáciach na Kramároch, po užívaní kortikoidov v podobe Flixotidu, ďalej Ventolin, Seretide, Airius, po 6 dávkach antibiotík, po prebdených nociach, môj syn prestal kašľať. Bohužiaľ zo všetkých liekov /antibiotík/ mal imunitu  natoľko zničenú, že syn zrazu začal dostávať všetky choroby sveta, ale už to bol klasicky priebeh aj s horúčkou, sopľom, malátnosť, bolesti. Rok nám trvalo vybudovať nanovo imunitu, ale dnes ma môj syn 4 roky a ako jediný pri chrípkovej epidémii je v škôlke zdravý a spokojný. Chcela by som preto všetkým ľudom, ktorí majú takéto, alebo podobné problémy doporučiť  túto diagnostiku.

V Centre zdravia v Šamoríne Vás privíta milý personál v čistom a príjemnom prostredí. Konečne našli príčinu problémov a všetko sa dá zrazu vyliečiť. Patrí im za to veľká vďaka.

Volám sa Nina Lampertová a toto je môj skutočný príbeh.

 

  • Adela,

Chcela by som opísať môj príbeh a zároveň sa poďakovať  pracovníkom Centra zdravia v Šamoríne za to, že mi pomohli zbaviť sa obrovských problémov, ktoré mi neskutočne znepríjemňovali  život. Mala som dva problémy:

  • Prvý problém spočíval v tom , že v poslednej dobe som už nemohla nič jesť a neskutočne ma bolel žalúdok, mala som pocit neustáleho tlaku v žalúdku a v podstate po každom jedle ma pálila záha, neustále sa mi grgalo a mala som stále zápach a horkú chuť v ústach.
  • Druhý môj problém bol ešte horší. Mala som obrovské bolesti v rukách. Nevedela som nič chytiť do rúk. Každý si vie asi predstaviť, čo je to za problém, keď i pri najmenšom dotyku rúk som pociťovala ukrutnú bolesť. Nemohla som chytiť a zodvihnúť vnučku, aby som sa s ňou pomaznala atď.

Po odporúčaní mojich priateľov som navštívila Centrum zdravia v Šamoríne, kde mi urobili diagnostiku prístrojom Senzitiv imago 530 a zistili, že v moje problémy sú liečiteľne. Našli príčinu mojich problémov ako s rukami, tak aj so  žaludokom. Po niekoľkých terapiách a liečbe Helikobaktera Pylori prírodným prípravkom  Chioskou mastichou  moje problémy začali ustupovať, až sa úplne stratili. Zasa môžem žiť plnohodnotný život za čo im veľmi ďakujem.

Moje meno je Adela Fábryová

 

  • Alexander,

Tak, ako moja manželka, aj som mal dosť závažný problém s ktorým som si nevedel rady. Môj problém spočíval v tom, že mi stále hučalo v pravom uchu, čo ma strašne znervozňovalo a nevedel som sa sústrediť na prácu. Navštívil som odborného  lekára. Ucho mi prečistil a nasadil lieky a kvapky. Toto mi na istý čas pomohlo, ale po krátkom čase sa môj problém vrátil, ale ešte v silnejšej podobe. Takúto procedúru som opakoval niekoľkokrát. Lekár, lieky, kvapky a zasa späť lekár ,lieky a kvapky.

Naši priatelia mne aj manželke odporučili navštíviť Centrum zdravia v Šamoríne. Samozrejme neveril som v nijakú alternatívnu liečbu, ale počkal som, ako dopadne manželka, ktorá mala viacero problémov. Po niekoľkých terapiách, zmene stravovacích návykov atď. sa manželkin stav veľmi zlepšil a dnes je úplne v poriadku.

Na základe tohto som sa rozhodol navštíviť Centrum zdravia v Šamoríne. Tam   ma zmerali na diagnostickom prístroji a našli príčinu môjho problému. Absolvoval som niekoľko návštev, konzultácií a terapií. Čuduj sa svete problém mi odstránili.  Dnes už tento problém nemám,  cítim sa dobre a na problém s hučaním v ušiach už pomaly zabúdam. Chcem sa však poďakovať pani Ilone Korchaník, ktorá mi pomohla a dala mi šancu na normálny život. Môžem každému, kto má takéto problémy vrelo doporučiť. Navštívte Centrum zdravia v Šamoríne. Slušné jednanie, príjemné prostredie. Patrí im vďaka.

Moje meno je Alexander Fábry,