O nás

Zavolajte nám +421 907 893 936

O nás – vítame Vás – Centrum zdravia  Šamorín

O nás – Centrum zdravia Šamorín sa zameriava na alternatívnu medicínu – liečbu.

Alternatívna medicína je súbor liečebných metód, ktoré sú niektorými považované za alternatívu ku klasickej medicíne.

Niektoré postupy alternatívnej medicíny prinášajú praktické výsledky a sú postupne preberané aj do klasickej medicíny.Alternatívna medicína hľadá príčinu vzniku ochorení a uplatňuje takzvaný Celostný princíp – „Všetko so všetkým súvisí“, takže liečba prebieha ako na fyzickej, tak aj emočnej a psychickej úrovni. Pojem „alternatívna medicína“ vznikol preto, aby v západnom svete oficiálne prijímanú medicínu odlíšil od postupov, ktoré uplatňujú iné liečebné systémy.

Naša ordinácia na vyšetrenie baktérií, vírusov, parazitov, plesni, húb, ťažkých kovov v organizme, poruchy štítnej žľazy, obličkové kamene, poruchy pečene, urogenitálne infekcie atď. vysokovýkonným diagnostickým prístrojom Sensitiv Imago 530, ktorý pracuje na princípe biofrekvenčnej rezonancii s presnosťou 96 % v porovnaní s prístrojmi CT a MR.

Výhodou niektorých (napr. tradičná ruská medicína, fytopletyzmografia) je, že vychádzajú z tisícročiami overených tradičných postupov, a sú teda preverené svojou dlhou praxou, kde jasne potvrdili svoju zmysluplnosť.

U nás v CENTRE ZDRAVIA zistíme príčiny vašich problémov a zároveň môžete využiť služby odborných lekárov.


KEDY JE ALTERNATÍVNA MEDICÍNA ÚSPEŠNÁ?

Trápia vás rôzne zdravotné problémy? Navštívili ste už veľa lekárov ktorí vám nevedeli pomôcť? Máte diagnózy od lekárov, ste stále v začarovanom kruhu od lekára k lekárovi bez zjavného zlepšenia vášho zdravotného stavu?

Alternatívna medicína rieši predovšetkým chronické zdravotné problémy, ktoré odolávajú tzv. klasickej liečbe.

Pacienta vníma ako celok, čo znamená, že pri určovaní príčin ochorenia berie do úvahy nielen časti jeho tela, ale celý organizmus, vrátane jeho mysle, spôsobu života, vzťahov, hodnôt, cieľov a pod.

Vďaka tomu dokáže odhaliť aj skryté dôvody zdravotných ťažkostí, ktoré sú väčšinou pred zrakom klasického lekára skryté. Niektoré z hlavných metód alternatívnej medicíny si poradia aj s akútnymi problémami, akými sú napr. horúčka, chrípka, náhle zažívacie problémy a pod. Alternatívna medicína nerieši ochorenia a akútne stavy vyžadujúce chirurgický zákrok.

Každý z nás je originál. Preto alternatívne metódy vždy prispôsobujeme konkrétnemu pacientovi.


 

 

Centrum zdravia Šamorín, Hlavná 31